הקלה מיידית בכאב ומניעת פציעות ספורט

אודות

בעז ניב מאמין ש"רק בעזרת אבחון פדורטי ניתן לגלות את המקור המכני לתלונות רבות." כפדורטיסט היחיד בארץ הוא מאבחן ליקויים תנועתיים ומתאים פתרונות מדויקים לבעיות ולכאבים מכף רגל ועד גב.

מקצוע ה'פדורטיסט' בעז , שלמד והוכשר בניו-יורק, הוא היחיד בארץ בעל הסמכה אמריקאית. תהליך האבחון הינו ייחודי לפדורטיסט והיחיד המתמקד במציאת ליקויים ביו-מכניים בתנועה. מסתבר שהתאמה מדויקת לאחר האבחון, של מדרסים ופתרונות שונים, מצליחה להפחית משמעותית או להעלים באופן מידי כאבים הנובעים מליקויים ביציבה. לקוחותיו מגיעים מכל קצוות הארץ, מבני שנה וחצי ועד בני .100 בעז מתמחה בין היתר בטיפול בעוסקים בספורט: מקצוענים בכדורגל, כדורסל, כדור-עף, כדור-יד, טניס,
אתלטיקה, התעמלות קרקע וריקוד וכן בני נוער וילדים בתחומים אלו.
בעז, יליד כפר נטר, נחשף לתחום לאחר לימודים ועבודה בתחום ייעוץ נדל"ן עסקי. במהלך עבודתו כשכיר בתחום המדרסים התבהר לו מדוע עליו להעמיק בתחום כדי להמשיך בו.
"הצלחתי אמנם לעזור לאנשים ולהקל חלקית על הכאב, אבל לא ידעתי מהי הסיבה המכאנית לכך. לאחר שנתיים בתחום רציתי להתמקצע. לאחר שהבנתי שאין בארץ הכשרה, הסמכה או פיקוח בתחום הספציפי החלטתי לצאת למסלול לימודים בניו יורק, שם גם זכיתי לעבוד לצדם של מייסדי הפדורטיקה בארצות הברית, שהובילו ופיתחו את המקצוע לאורך ארבעים שנה." בשנת 2006 חזר בעז ארצה והיה הראשון לייבא נעליים בעלי סוליה מעוגלת, שנועדו לטיפול בכאבי גב וברכיים, וזכו להצלחה מקצועית גדולה.

לפני כשבע שנים הקים בעז באבן יהודה את 'פשוט ללכת.' את אווירת החמימות והמשפחתיות שהוסיפה למקום אמו, נאוה ז"ל, המוכרת לרבים מתושבי עמק חפר ותל-מונד כמדריכת טבע, הוא ממשיך לשמר עד היום.
לבעז חשוב למצות עד תום את כל האפשרויות העומדות לרשותו עבור לקוחותיו. לכן פגישת האבחון אורכת זמן. שלב האבחון כולל בחינת הליכה ויציבה בנעליים קיימות וללא נעליים, מציאת ״המנח הנכון" בין מפרקי כף הרגל, הקרסול, הברך והאגן. מדובר באבחון מעמיק ובמדידות מאד מדויקות. במדידה מדויקת לעיתים שינוי
של מעלות בודדות במפרק מסוים מפריד בין "כואב" ל "לא כואב." כשמתגלה צורך שאינו בתחומו המקצועי מפנה בעז למטפלים מתחומים שונים. פתרון ייחודי לדוגמה בדמות מדרסים "תפקודיים" דורש מיומנות גבוהה במדידה, בתכנון המודל וגם בהתאמה. ישנן גרסאות המותאמות לפתולוגיה וגם לאופי הפעילות או הנעל אליה הם מיועדים, כמו למשל: מדרסים לנעלי עקב, לסנדלים, לנעלי כדורגל, לאופניים ולריקוד.
בעז מציע מספר טיפולים משלימים שלהם השפעה מיידית על גורמי הכאב. אחד כזה הוא טיפול ברצועות טייפינג בהתאם לביומכניקה האישית ולא בהתאם לפתולוגיה כפי שנהוג בתחום הפיזיותרפיה. מדובר על מקרים כגון דלקות בגידים, קרע חלקי ברצועות, מענה לכאבים הנובעים משחיקת סחוס ומדורבן.
אתם מוזמנים לאבחון שיוביל לשינוי באיכות חייכם.

דילוג לתוכן