הקלה מיידית בכאב ומניעת פציעות ספורט

גמישות יתר

מכיוון שהגוף נע על גבי מפרקים מקבילים, כל אדם שיש לו מבנה גוף המאפשר יותר מידי תנועה במפרקים, הגוף ינוע בהתאם למבנה הספציפי של הרגל שלו. את התכונה של תנועתיות יתר במפרקים אנחנו יורשים מאמר או אבא ואחד הסימנים הבולטים היא היכולת להוציא קליקים בידיים. כל ילד או נער שיש לו את היכולת הזאת בטוח יפתח במשך השנים חוסר סימטריה הולך וגדל וכדאי לתפוס את זה בזמן,. בעזרת איבחון ניתן להביא את החיסרון של הגמישות יתר במפרקים הופכת ליתרון משמעותי. הגוף מתרגל בקלות והוא נע בכיוון הנכון ליעל את הגמישות שלו ולחזק את השרירים בכיוון הנכון. רלוונטי עבור תלונות רבות, פתרון למניעת עקמת.

סדנאות

סדנת אבחון למניעת בעיות וכאבים הקשורים לגמישות יתר במטרה לסייע לאנשים להבין את הגמישות של גופם וללמוד כיצד להשתמש בגופם בצורה בריאה המטבה עם כל חלקי הגוף.

להמשיך לקרוא »

מטפלים

אם אתה מסוג המטפלים המעוניין להקל בצורה משמעותית על הלקוח באופן האפקטיבי והמהיר ביותר ומבין שיש אפשרות לשתוצאה מיידית ולהקלה מהירה לעומת תהליכים ארוכים.

להמשיך לקרוא »

ספורטאים

ב pedorthist פותח איבחון וטיפול פורצי דרך עבור ספורטאים מקצוענים. כבר במהלך האבחון הראשוני נצפה לקבל פידבק מיידי בהקלה על כאב מכף רגל ועד גב.

להמשיך לקרוא »
דילוג לתוכן