הקלה מיידית בכאב ומניעת פציעות ספורט

סדנאות

סדנת אבחון בנושא גמישות יתר

סדנת אבחון למניעת בעיות וכאבים הקשורים לגמישות יתר במטרה לסייע לאנשים להבין את הגמישות של גופם וללמוד כיצד להשתמש בגופם בצורה בריאה המטבה עם כל חלקי הגוף. הגמישות היא היכולת של הגוף להתנוע חופשית בכל הטווחים הנדרשים, והיא חשובה לשמירה על בריאות השלד, השרירים והפרקים.
גמישות יתר יכולות להיותאחראית על סיבוכים כמו כאבי גב, כאבי שרירים, מתחים ופציעות. סדנת אבחון כזו יכולה להקל בצורה מהירה ומיועדת בעיקר לאבחון וטיפול עצמי אך יכולה לתת את הבסיס הראשוני לטפל גם באחרים.

גוף האדם נועד לתנועה. בנוי ממפרקים מקבילים מכף הרגל עד למפרק הלסת והוא תמיד שואף לאיזון.

בשל כך מבצע גופנו הלא סימטרי תנועות פיצוי קטנות בשני צדדיו
הגורמות לחוסר נוחות וכאבים המופיעים עוד מתקופת הילדות.

כאב החוזר על עצמו בכף רגל, שוק, ברך, ירך, אגן וגב הוא ביטוי של גופנו החכם והמופלא לומר לנו… אני נע באופן לא מאוזן.

האבחון נערך ע"י הפדורויסט היחיד בישראל (מומחה, שהוסמך בארה"ב – Pedorthist) Pedorthics תחום מקצועי ייחודי בעולם, העוסק באיבחון, מדידה, בנייה והתאמת פתרונות ביומכניים דרך כף הרגל.

ממצאי האבחון הם הסיבה לתוצאות מדהימות כמו להיפטר מכאב באופן מיידי או מהיר ביותר ומחליפות לעיתים ניתוחים וטיפול תרופתי. – דלקת בגיד

מטפלים

אם אתה מסוג המטפלים המעוניין להקל בצורה משמעותית על הלקוח באופן האפקטיבי והמהיר ביותר ומבין שיש אפשרות לשתוצאה מיידית ולהקלה מהירה לעומת תהליכים ארוכים.

להמשיך לקרוא »

ספורטאים

ב pedorthist פותח איבחון וטיפול פורצי דרך עבור ספורטאים מקצוענים. כבר במהלך האבחון הראשוני נצפה לקבל פידבק מיידי בהקלה על כאב מכף רגל ועד גב.

להמשיך לקרוא »

גמישות יתר

מכיוון שהגוף נע על גבי מפרקים מקבילים, כל אדם שיש לו מבנה גוף המאפשר יותר מידי תנועה במפרקים, הגוף ינוע בהתאם למבנה הספציפי של הרגל שלו. את התכונה של תנועתיות יתר במפרקים אנחנו יורשים מאמר או אבא ואחד הסימנים הבולטים היא היכולת להוציא קליקים בידיים.

להמשיך לקרוא »
דילוג לתוכן